Markowe długopisy z grawerem

Markowe długopisy z grawerem

Wysoka popularność takich gadżetów jak długopisy reklamowe nikogo nie powinna dziwić, gdyż są stosunkowo tanie i zarazem przydatne.

Czasami jednak chciałoby się dać klientowi coś lepszego niż najtańszy plastikowy długopis. Może to wynikać na przykład z tego, że dana osoba jest dla firmy istotnym klientem, współpracownikiem lub po prostu chce się docenić jej wkład. Co zatem wybrać w takiej sytuacji?

Długopis Parkera na każdą okazję

Sprawdzonym wyborem na pewno będą długopisy Parker, które od wielu lat słyną ze swojej jakości oraz niezawodności. Z takiego prezentu obdarowana osoba zawsze jest zadowolona, a jeżeli dodatkowo umieści się na nim ciekawy grawer, to będzie to wyjątkowy gadżet reklamowy lub pamiątka związana z jakimś wydarzeniem. W niektórych firmach eleganckie długopisy z grawerem wręczane są na przykład osobom, które przepracowały w nich określony okres czasu.

Eleganckie długopisy w przystępnych cenach

Wadą markowych długopisów może na pierwszy rzut oka być ich wysoka cena, jednak jeżeli tylko zamówi się je u odpowiedniego dostawcy, to na pewno będzie się zaskoczonym tym, jak tani potrafi być długopis Parkera. W jeszcze lepszej sytuacji są firmy, które od razu chcą zamówić większą ilość długopisów, bo wówczas na pewno otrzymają dodatkowy rabat. O szczegóły najlepiej samemu zapytać pracownika firmy, która zajmuje się sprzedażą tych długopisów oraz wykonuje na nich wspomniane grawery według wytycznych podesłanych przez klienta.

2 komentarze do “Markowe długopisy z grawerem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *