Zwiększamy rozpoznawalność firmy

Każdy doskonale zdaje sobie sprawę, że bez odpowiedniej reklamy żadna firma nie ma prawa zaistnieć na rynku. By zdobyć klientów, musimy być znani i rozpoznawalni. Do tego potrzebujemy odpowiedniej reklamy by zwiększyć nasze zasięgi.

 

Gadżety w marketingu

Przedsiębiorcy dobierają kampanie reklamowe indywidualnie do swoich potrzeb. Wszystko zależy od budżetu, jaki przeznaczony jest na daną kampanię. Obojętnie od rozmachu zdecydowana większość przedsiębiorców wykorzystuje w reklamowaniu swoich firm gadżety reklamowe, takie jak długopisy z nadrukiem, kubki, breloczki, i wiele innych drobiazgów. Najczęściej są to przedmioty codziennego użytku, małe drobiazgi, na których możemy zamieścić dane teleadresowe naszej firmy lub tylko nasze logo. Dzięki temu zabiegowi zdecydowanie zwiększymy nasze zasięgi i rozpoznawalność naszej marki, a przy tym nie wydamy fortuny.

 

Upominki reklamowe

Warto jednak pamiętać by przedmiot, poprzez który chcemy się reklamować był użyteczny. Długopisy reklamowe są chyba najbardziej popularne, piszą i notują praktycznie wszyscy klienci. Jeżeli zapraszamy ich na prezentację do naszej firmy zadbajmy też o to by mieli na czym notować, czyli notesy i skoroszyty z reklamą naszej firmy. Bardzo dobrym zabiegiem marketingowym są również tak zwane pakiety startowe dla nowych klientów, czyli mały upominek, do którego możemy wrzucić pióro lub długopis z nadrukiem, wspomniany już skoroszyt, pendrive czy kubek. Wszystko opatrzone naszym logotypem. Miły gest w stronę klienta oraz duża reklama dla nas.

2 komentarze do “Zwiększamy rozpoznawalność firmy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *