Reklama segmentu premium

Reklama segmentu premium

Bardzo często się zdarza, że poszukujemy naprawdę ekskluzywnego gadżetu reklamowego z logo. Mamy przecież klientów wyjątkowych, których chcemy obdarować w taki sposób, żeby poczuli się jedyni, niepowtarzalni i po królewsku przez nas docenieni.

Skorzystaj ze strony www.gadzetytomy.pl i przekonaj się, jak osiągnąć efekt wow w klasie premium.

Długopis Parker w służbie reklamy

Popularny gadżet jako ekskluzywny dodatek? Tak możemy określić długopis Parker. Jest to naprawdę dobry długopis reklamowy, którego marka sama zrobi Ci reklamę. Oferta piór jako gadżetów reklamowych z logo musi zawierać długopisy Parker z grawerem lub długopisy z nadrukami. Grawerowane gadżety są droższe i przeznaczone dla najbardziej wyjątkowych klientów, podczas gdy pozostałych możesz obdarować dobrym długopisem reklamowym z nadrukiem.

Dlaczego Parker jako gadżet reklamowy?

Długopis Parker od lat jest synonimem luksusu i dobrego stylu. Wręczając kontrahentowi tak cenny gadżet reklamowy masz pewność, że o Twojej firmie dowie się szeroka rzesza „znajomych obdarowanego klienta” parafrazując znane słowa w słynnej bajce. Parker produkuje długopisy najlepsze jakościowo, dlatego reklama Twojego przedsiębiorstwa będzie trwała przez lata na jednym tylko nośniku. Zapewni Ci to promocję i pewność, że Twoje produkty trafią do ekskluzywnych klientów.

2 komentarze do “Reklama segmentu premium

  1. Mój szef otrzymał długopis Parker podczas konferencji – opowiada o nim i pokazuje go wszędzie – racja, że jest najlepszą reklamą firmy, od której go otrzymał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *